Chcesz pobrać muzykę ale nie wiesz od czego zacząć te wskazówki mogą pomóc

Chcesz Pobrać Muzykę, Ale Nie Wiesz, Od Czego Zacząć? Te Wskazówki Mogą Pomóc!

Pobieranie muzyki może być wspaniałym sposobem na cieszenie się ulubioną formą sztuki w zaciszu własnego domu lub gdziekolwiek indziej, co może się zdarzyć, aby wędrować. Ale bez pewnych kluczowych informacji na temat pobierania muzyki, może być na straty. Czytaj dalej, aby uzyskać wspaniałe wskazówki, które mogą zacząć.

Dobrą wskazówką do rozważenia podczas pobierania muzyki jest zorganizowanie pobranej muzyki do schludnego folderu. Nie chcesz stracić żadnej muzyki, którą kupiłeś i zapłaciłeś. Ważne jest, aby mieć to wszystko zorganizowane, dzięki czemu można łatwo uzyskać do niego dostęp, kiedy chcesz.

Jeśli twój gust w muzyce bardzo się zmienia, rozważ użycie witryny, która pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki, a nie jej pobieranie. Przesyłanie strumieniowe pozwala słuchać wielu różnych utworów, ale muzyka nigdy nie znajduje się na komputerze. Może to zaoszczędzić pieniądze i miejsce na dysku twardym, więc czasami jest to lepsza opcja.

Podczas pobierania za pośrednictwem sieci peer to peer, grać z ustawieniami, aż otrzymujesz dobre wyniki. Chociaż mogą wydawać się skomplikowane i nad głową, można znaleźć wyjaśnienia, co te ustawienia robią online, dzięki czemu proces dostosowywania ich znacznie łatwiejsze. Im więcej się bawisz, tym lepsze mogą być twoje pliki do pobrania.

Upewnij się, że pobierasz muzykę legalnie. Istnieje wiele prostych sposobów pobierania muzyki, ale wiele z najczęstszych sposobów, że ludzie pobierają muzykę są nielegalne. Dowiedz się, jakie są prawne metody pobierania muzyki, aby nie martwić się, że popełniasz przestępstwo, słuchając muzyki.

Zwróć uwagę na formaty muzyczne. Pliki muzyczne są dostępne w wielu różnych formatach. Niektóre z tych formatów są specyficzne dla niektórych odtwarzaczy muzycznych lub urządzeń do odtwarzania muzyki. Nie pobieraj muzyki, której nie możesz użyć. Czego zamierzasz użyć do słuchania pobieranej muzyki? Określ typ pliku, który będzie potrzebny.

Wykonaj kilka badań na potencjalnej stronie pobierania, zanim przejdziesz do pobierania. Przeczytaj opinie innych osób na stronie, a nawet przeszukaj fora internetowe w poszukiwaniu postów związanych z witryną. Chcesz wiedzieć, jak renomowanych i bezpiecznych tej stronie jest naprawdę. Inni prawdopodobnie doświadczyli tego, więc skorzystaj z ich wiedzy.

Szukając strony internetowej do pobierania muzyki, poszukaj strony, która oferuje zniżki. Wiele stron pobierania muzyki oferuje zniżki, które są specyficzne dla rodzaju muzyki, której słuchasz. Aby znaleźć tego typu promocje, zarejestruj się, aby otrzymywać biuletyn promocyjny witryny lub wyszukać nazwę strony internetowej i kupony.

Podczas pobierania muzyki online upewnij się, że jest on w formacie, który może obsłużyć odtwarzacz muzyczny lub komputer. Najczęstszym formatem plików do pobierania muzyki jest MP3, ale istnieje wiele innych typów. Niezależnie od tego, jaki format otrzymasz, upewnij się, że nie wymaga on konwersji, zanim będziesz mógł ją odtworzyć.

Jednym ze sposobów, aby uzyskać niską jakość wersji utworu jest, aby zobaczyć teledysk na YouTube i zgrać go za pomocą oprogramowania. To powiedzia się, ta metoda jest nielegalna i można być opłata, jeśli kiedykolwiek złapany. Należy o tym pamiętać, jeśli rozważasz ten proces.

Torrenty są nadal wokół do udostępniania wszelkiego rodzaju plików. Jeśli szukasz piosenek, które są trudne do znalezienia, ale opublikowane przez ich autorów, to dobre miejsce, aby szukać legalnych MP3. Można znaleźć wiele niezależnych artystów w ten sposób, narażając się na nową muzykę.

Kiedy w końcu masz usługę pobierania muzyki, upewnij się, że poświęcisz trochę czasu, aby dowiedzieć się więcej o usłudze. Możesz chcieć wskoczyć i odtworzyć kilka utworów, ale jeśli edukujesz się na temat usługi, z której korzystasz, łatwiej będzie Ci korzystać. Możesz nawet znaleźć kilka świetnych funkcji.

Trzymaj się z dala od wszelkich pobrań muzyki, które wymagają klienta peer to peer, znanego również jako oprogramowanie p2p. Bez względu na to, jak zgrabnie zaprojektowane są takie strony, są one prawdopodobnie tylko punktem dostępu dla piratów muzycznych i użytkowników torrentów. Unikaj tych, jak prawie wszystkie działania torrent jest ryzyko prawne.

Czy myślisz o pobraniu plików MP3 lub po prostu strumieniowo muzyki? Kiedy masz wiele piosenek, nie będziesz miał miejsca na ich przechowywanie. Oczywiście nie można przesyłać strumieniowo utworów bez połączenia z Internetem, co może być kosztowne. To może być bardzo trudne.

Jeden wielki droga stać się wolny muzyka online rezygnować nielegalny wprowadzić do komputera dane za pomocą najemnik jest przy pomocy pewien konwerter. Jeśli w YouTube jest dostępny utwór, istnieje kilka witryn konwerterów, które zmienią ją w plik mp3. W ten sposób możesz cieszyć się setkami tysięcy piosenek bez ryzyka jakichkolwiek kłopotów prawnych.

Chociaż należy unikać darmowych stron do pobierania muzyki, istnieją darmowe serwisy streamingowe, które umożliwiają tworzenie list odtwarzania. Jeśli chodzi o pobieranie muzyki, unikaj każdej witryny, która nie została założona przez znaczną ilość czasu, czy to płatna, czy bezpłatna. Idź z jednym wiesz, że możesz zaufać, dzięki czemu można mieć pewność, że muzyka będzie zawsze dostępna dla Ciebie.

Przed wydaniem ani grosza na cyfrowe pliki do pobrania muzyki należy zgrać wszystkie płyty CD w domu do formatu cyfrowego. Masz w zasadzie mnóstwo cyfrowych pobrań w zasięgu ręki, a wszystko, co zajmie trochę czasu, aby je z płyty CD i na komputerze.

Jeśli nie używasz Genius w iTunes, wyłącz go! Zjada zasoby i spowalnia pobieranie i przesyłanie. Jeśli przejdziesz do menu Sklep, znajdziesz "Wyłącz Geniusz", więc po prostu kliknij, że i należy zauważyć znaczną zmianę w prędkości, z jaką działa iTunes.

Nie ma wątpliwości, że pobieranie muzyki może być wygodnym, zabawnym sposobem na dostęp do utworów, które naprawdę lubisz. Jednak musisz posiadać trochę wiedzy z wyprzedzeniem, aby uzyskać jak najwięcej z doświadczenia. Ten artykuł powinien być dostarczony tylko potrzebne informacje.

About Chcesz pobrać muzykę ale nie wiesz od czego zacząć te wskazówki mogą pomóc

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly