Chcesz pobrać muzykę sprawdź to

Chcesz Pobrać Muzykę? Sprawdź To!

Większość ludzi ma muzykę, którą lubią słuchać. Jeśli jesteś osobą, która lubi muzykę, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, jak ją pobrać, aby mieć kopię na dowolnym urządzeniu. Tutaj znajdziesz kilka wskazówek, co zrobić podczas pobierania muzyki jest coś, co chcesz pracować.

Jeśli szukasz taniego sposobu pobierania muzyki, spróbuj użyć bezpłatnej usługi zamiast pobierania. Usługi takie jak Pandora lub Slacker pozwolą Ci słuchać muzyki z dowolnego urządzenia. Nie musisz przechowywać plików na telefonie lub tablecie; po prostu słuchać ich streaming online.

Jeśli planujesz pobrać dużo muzyki, subskrypcja usługi może być najmądrzejszym wyborem. Usługi takie jak te obejmują Rdio i Spotify, a płacisz niską opłatę subskrypcyjną każdego miesiąca w zamian za dostęp do pozornie nieskończonej liczby utworów. Możesz też zabrać utwory ze sobą w tryb offline. Jest to niedrogi sposób na zbudowanie kolekcji.

Staraj się kupować muzykę tylko od czasu do czasu. Dzięki dobów muzyki tak łatwo dostępne, może to być niepokojąco łatwe do przepłacania i stracić emocje na muzykę. Staraj się kupować muzykę tylko raz w miesiącu. Do tego czasu zrób listę utworów, które lubisz i zespołów, które chcesz usłyszeć więcej.

Trzymaj się zaufanych stron internetowych, aby pobierać muzykę. Największy problem z niezaufanych witryn jest to, że mogą one zawierać wirusy, ale może być również wprowadzenie się w prawnej niebezpieczeństwie, jeśli pobrać muzykę z mniej szanowanej witryny. Poświęć trochę czasu na zbadanie witryny przed pobraniem, aby upewnić się, że jest zarówno bezpieczna, jak i legalna w użyciu.

Jeśli planujesz pobrać muzykę online, należy zainstalować renomowany program antywirusowy. Zapewni to, że wszystkie pobrane utwory nie zawierają złośliwego kodu. Nie wan w końcu rujnuje komputer tylko po to, aby uzyskać bezpłatną piosenkę! Oprogramowanie antywirusowe chroni przed tym losem.

Jeśli pobierasz muzykę z usługi peer-to-peer, poświęć trochę czasu na oczyszczenie metadanych plików, które otrzymujesz. Metadane to kto, co i gdzie plik. Takie rzeczy jak nazwa wykonawcy, nazwa albumu, tytuł utworu i gatunek. Trochę posprzątać może przejść długą drogę do odtwarzacza cyfrowego jest w stanie zapewnić najlepsze wrażenia dla Ciebie.

Podczas pobierania za pośrednictwem sieci peer to peer, grać z ustawieniami, aż otrzymujesz dobre wyniki. Chociaż mogą wydawać się skomplikowane i nad głową, można znaleźć wyjaśnienia, co te ustawienia robią online, dzięki czemu proces dostosowywania ich znacznie łatwiejsze. Im więcej się bawisz, tym lepsze mogą być twoje pliki do pobrania.

Przed pobraniem jakiejkolwiek muzyki należy sprawdzić format pliku. Musisz mieć pewność, że plik, który otrzymujesz, jest zgodny z dowolnym systemem, którego używasz. Jeśli nie masz pewności, dobrym zakładem jest trzymać się plików MP3. To rozszerzenie pliku jest o tak uniwersalne, jak przychodzą.

Podczas pobierania muzyki online upewnij się, że jest on w formacie, który może obsłużyć odtwarzacz muzyczny lub komputer. Najczęstszym formatem plików do pobierania muzyki jest MP3, ale istnieje wiele innych typów. Niezależnie od tego, jaki format otrzymasz, upewnij się, że nie wymaga on konwersji, zanim będziesz mógł ją odtworzyć.

Aby uzyskać wspaniałą cenę nowej muzyki, poszukaj codziennych ofert. iTunes, Amazon i innych popularnych sprzedawców oferują świetne oferty na co dzień. Możesz uzyskać ekspozycję na wiele różnych gatunków piosenek w dobrej cenie, a to jest bardzo dobry interes.

Bądź ostrożny z bezpłatnych usług pobierania muzyki peer-to-peer. Wiele z tych miejsc okiełzuje linię legalności. Co może być myślenie jest ok jest rzeczywiście wprowadzenie w niebezpieczeństwie ścigania, jeśli usługa zostanie złapany i zgłaszają się do swoich użytkowników. Wykonaj swoje badania przed dołączeniem do dowolnej usługi pobierania muzyki peer-to-peer.

Aby uniknąć oszukania podczas pobierania muzyki, wybierz stronę internetową, która jest popularna, takich jak Amazon, Rhapsody lub iTunes. Te popularne usługi pobierania są na ogół bezpieczniejsze niż mniej znane, ponieważ muszą utrzymać swoją reputację. W związku z tym nie musisz się martwić o kradzież swoich danych osobowych.

Jeden wielki droga stać się wolny muzyka online rezygnować nielegalny wprowadzić do komputera dane za pomocą najemnik jest przy pomocy pewien konwerter. Jeśli w YouTube jest dostępny utwór, istnieje kilka witryn konwerterów, które zmienią ją w plik mp3. W ten sposób możesz cieszyć się setkami tysięcy piosenek bez ryzyka jakichkolwiek kłopotów prawnych.

Chociaż należy unikać darmowych stron do pobierania muzyki, istnieją darmowe serwisy streamingowe, które umożliwiają tworzenie list odtwarzania. Jeśli chodzi o pobieranie muzyki, unikaj każdej witryny, która nie została założona przez znaczną ilość czasu, czy to płatna, czy bezpłatna. Idź z jednym wiesz, że możesz zaufać, dzięki czemu można mieć pewność, że muzyka będzie zawsze dostępna dla Ciebie.

Niektóre witryny wymagają pobrania innych typów plików przed udzieleniem dostępu do pliku muzycznego. Na przykład Rhapsody i iTunes mają to wymaganie. Są to jednak płatne usługi, a pliki do pobrania są bezpieczne. Nie pobieraj dodatków, gdy mamy do czynienia z darmowymi usługami lub witrynami. Niektóre programy mogą dać komputerowi wirusa, który pozwala hakerom włamać się.

Rdio to świetny sposób, aby uzyskać dostęp do mnóstwa muzyki bez konieczności kupowania lub pobierania każdej piosenki. Jeśli lubisz popularne utwory, będziesz w stanie znaleźć wszystko, co chcesz w jednym miejscu. Jeśli lubisz bardziej niejasną muzykę, to nie jest to opcja dla Ciebie.

Pobierz konto dla radia online, jeśli chcesz uzyskać bezpłatną muzykę, ale nie chcesz rzeczywistego pobierania. Możesz polubiec artystów, którzy stworzą dla Ciebie listę odtwarzania. Pandora jest bardzo popularna, ale Slacker i Last.fm również dobrej jakości.

Pobieranie muzyki jest czymś, z czym większość ludzi potrzebuje pomocy przy pierwszym uruchomieniu. Jednak teraz powinieneś mieć wiedzę, której potrzeba, aby pracować z tego rodzaju rzeczą. Nieśwież czasu i nie powinieneś mieć problemów, ponieważ jest to łatwe w pracy, gdy jesteś prawidłowo wyszkolony.

About Chcesz pobrać muzykę sprawdź to

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly